ابزار رایگان وبلاگ

کتاب آموزش کاربردی و مصور Microsoft Outlook و Microsoft Onenote آفیس 2013 - ***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

اَللّهُمَّ عَجَّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَالْعافِیَةَ وَالنَّصْرَ

کتاب آموزش کاربردی و مصور Microsoft Outlook و Microsoft Onenote آفیس 2013

این کتاب الکترونیکی که در قالب یک فایل PDF جهت مطالعه شما عزیزان در این وبلاگ قرار داده شده است توسط سایت کارا آموزش ارائه شده است . در این سایت ابتکار جالبی داده شده و دارای شعار ( "ابتدا مطالعه ، سپس خرید") می باشد .

نرم افزار2013 Microsoft Outlook ابزاری مناسب و کارآمد برای نگهداری و مدیریت ایمیل‌ها، برنامه کاری، نگهداری اطلاعات تماس و بسیاری قابلیت‌های دیگر خانگی و اداری می‌باشد . مایکروسافت اوت لوک 2013 دستخوش تغییرات زیادی شده‌است به عنوان مثال رابط مترو ، جلوه ‌های جدیدی را برای کارهای برنامه‌ریزی شده دارد.

نرم افزار Microsoft One Note 2013 برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۰۳ در قالب پکیج Microsoft Office 2003 به بازار عرضه شد. محیط نرم افزار مایکروسافت وان نت 2013 بسیار شبیه به Microsoft Word است. با این تفاوت که دیگر از دکمه ای به نام Save خبری نیست. چراکه اطلاعات شما بلافاصله ذخیره می شود. به علاوه، حتی در صورت حذف یک دفترچه، می‌توانید آن را در Back Up هایی که One Note به طور پیوسته از فایل‌ها می‌گیرد پیدا کنید. پس دیگر نگران از دست دادن اطلاعات نخواهید بود.

مزایای این نرم افزار را به شرح ذیل می توان بیان نمود:

1)همه یادداشت‌ها و اطلاعات خود را در یک جا نگه داری کنید: هر دفترچه در قالب یک فولدر در آدرس دلخواه ذخیره می‌شود.

2)از اطلاعات با ارزش خود بک آپ داشته باشید : One Note به طور پیوسته از اطلاعات شما بک آپ می‌گیرد.

3) اطلاعات را سریع‌تر بیابید: این نرم افزار دارای جدیدترین تکنولوژی‌های جستجو از جمله OCR (قابلیت تشخیص متن در تصاویر) است.

4)اشتراک موثرتری با دوستان و همکاران خود داشته باشید: یکی از ویژگی‌های مفید این نرم‌افزار قابلیت Synchronization (همزمانی و انطباق) با سایر دستگاه‌های جانبی است. بنابراین می‌توان اطلاعات را به مشارکت گذاشت. البته در صورت تمایل می‌توانید با گذاشتن رمز عبور از دسترسی سایرین به دفترچه یادداشت خود جلوگیری کنید.

در پایان به استحضار شما عزیزان می رسانم ، این کتاب الکترونیکی که به صورت مصور و به زبان فارسی ارائه شده و کمک شایانی به فراگیری نرم افزار های مایکروسافت اوت لوک و مایکروسافت وان نت 2013 می نماید .تاریخ ارسال: یکشنبه 15 تیر‌ماه سال 1393 ساعت 09:30 | نویسنده: K-Amirkhani | چاپ مطلب 0 نظر