ابزار رایگان وبلاگ

کتاب جدیدالتالیف ریاضی پایه چهارم ابتدائی 1393 - ***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

اَللّهُمَّ عَجَّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَالْعافِیَةَ وَالنَّصْرَ

کتاب جدیدالتالیف ریاضی پایه چهارم ابتدائی 1393

کتاب جدیدالتالیف ریاضی پایه ی چهارم در راستای برنامه ی درسی ملّی و در ادامه ی تغییر کتاب درسی پایه های اوّل تا سوم تألیف شده است. یکی از اهداف مهم و اصلی این کتاب درگیرشدن دانش آموزان در فرایند حلّ مسئله است. فعّالیت های کتاب به طور عمده به این منظور طرّاحی شده اند .کمک ها و راهنمایی ها باید به اندازه ای باشد که شوق کشف و لذّت حل کردن را از دانش آموز نگیرد.

امروزه بر یادگیری مفهومی به ظاهر تأکید زیادی می شود، با این حال پژوهش ها بر رعایت تعادل و توازن بین آموزش مفهومی و آموزش رویه ها و قواعد تکیه دارند. در این کتاب نیز سعی شده است این تناسب و هماهنگی رعایت شود. مؤلّفان اطمینان دارند که بدون تلاش، اراده و همّت همکاران عزیز اهداف کتاب برآورده نخواهند شد و صد البته، پشتیبانی و آموزش معلّمان برای ما یک وظیفه و برای آنان یک حق است. در این راستا مؤلّفان از طریق گروه ریاضی دفتر تألیف و نیز ارائه ی بسته های آموزشی پشتیبان کلاس درس، آمادگی همکاری با جامعه ی محترم معلّمان ریاضی کشور را دارند.

این کتاب PDF از سایتhttp://www.chap.sch.ir تهیه شده و در قالب یک فایل فشرده اجرائی ارائه شده است و شما پس از اجرا و باز کردن از حالت فشرده ، کتاب مورد نظر را  مشاهده نمائید .


تاریخ ارسال: سه‌شنبه 28 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 12:17 | نویسنده: K-Amirkhani | چاپ مطلب 0 نظر