ابزار رایگان وبلاگ

بودجه بندی ریاضی پایه چهارم و پنجم ابتدایی سال تحصیلی 95-1394 - ***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

اَللّهُمَّ عَجَّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَالْعافِیَةَ وَالنَّصْرَ

بودجه بندی ریاضی پایه چهارم و پنجم ابتدایی سال تحصیلی 95-1394

قبل از آنکه آموزگار پایه چهارم و یا  پنجم ابتدائی بخواهد تدریس خود را شروع کند ، بهتر است ، کتاب را بودجه بندی نماید . یعنی مشخص نماید که در هرجلسه ، چند درس و یا چند صفحه از کتاب را باید آموزش دهد . ویژگی های اصلی بودجه بندی عبارتند از :

1- تعداد صفحات قابل تدریس کتاب  .

2- تعداد جلساتی که برای یک ترم و یا یک سال تحصیلی در اختیار شما قرار دارد .

فرمول بودجه بندی کتاب درسی  عبارت است :

منظور از  محتوا ، تعداد دروس و صفحات قابل تدریس می باشد . منظور از عدد 4 تعداد هفته های موجود در هر ماه می باشد . و منظور از عدد 8 تعداد ماههایی است که با کسر تعطیلات نوروزی و غیره برای یکسال تحصیلی محاسبه شده است  .  2 جلسه هم به خاطر تعطیلات غیر قابل پیش بینی ، دوره دروس مشکل ، ارزشیابی دانش آموزان و یا آماده سازی آنها برای امتحان و غیر کسر می شود . استفاده از این فرمول به شما کمک خواهد کرد ، تا از زمانی که در اختیار قرار  داده شده است ] بهترین نحو استفاده کرده و دچار کمبود وقت نشوید .ضمن اینکه تدریس تان شکل کاملا منظمی به خود خواهد گرفت .

در لینک زیر بودجه بندی سال تحصیلی 94-1395 کتاب ریاضی جدیدالتالیف  پایه پنجم ابتدائی که از سایت دفتر تالیف کتب درسی تهیه شده است جهت استفاده شما عزیزان ، قرار گرفته است . 

1- بودجه بندی ریاضی چهارم  دبستان 


2- بودجه بندی ریاضی پنجم دبستانتاریخ ارسال: سه‌شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1394 ساعت 09:04 | نویسنده: K-Amirkhani | چاپ مطلب 0 نظر