ابزار رایگان وبلاگ

راهنمای حل تمرینات و محتوای کتاب جدیدالتالیف ریاضی پایه پنجم ابتدایی - ***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

***{ محتوای الکترونیکی و آموزشی برای فرهنگیان و دانش آموزان }***

اَللّهُمَّ عَجَّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَالْعافِیَةَ وَالنَّصْرَ

راهنمای حل تمرینات و محتوای کتاب جدیدالتالیف ریاضی پایه پنجم ابتدایی

در بسیاری موارد کتاب ریاضی پایه پنجم ابتدائی ، انجام دادن فعّالیت ساده و آسان نیست و صد البتّه، اجرای مناسب آن ارزش زیادی دارد. فعّالیت ها در حدّ متوسّط طرّاحی شده اند؛ بنابراین، معلّم می تواند با توجّه به زمان و توانایی دانش آموزان خود، یک فعّالیت را غنی تر کند یا با ارائه ی توضیحات بیشتر و ایجاد تغییراتی آن را ساده تر نماید.
هنگام انجام دادن فعّالیت، هدایت گفت و گوی کلاسی یا گفتمان ریاضی، که در آن دانش آموزان به ارائه ی دیدگاه ها و دفاع از ایده های خود و نیز قضاوت و ارزیابی افکار و روش های ریاضی دیگردانش آموزان می پردازند، به عهده ی معلّم است. به طور خلاصه، فراهم کردن فرصت های یادگیری و دادن مجال به دانش آموز برای اینکه خود به کشف مفهوم بپردازد، می تواند یکی از دل مشغولی های همکاران عزیزمان باشد. کار در کلاس با هدف تثبیت و تعمیق و در مواردی تعمیم یادگیری طرّاحی شده و انتظار این است که دانش آموزان بیشترین سهم را در انجام آن داشته باشند. حلّ تمرین ها به عهده ی دانش آموزان است امّا ضرورت دارد که معلّم زمینه را برای طرح پاسخ ها و بررسی آن ها در کلاس فراهم سازد.
درلینک دانلود زیرPDF کتاب راهنمای حل تمرینات و محتوای کتاب جدیدالتالیف ریاضی پایه پنجم ابتدایی که توسط  آقای حمید خوش  پیام تهیه شده  ، جهت آموزگاران محترم  این پایه قرار داده شده است . شما در داخل متن کتاب ریاضی  کامنت هایی که حاوی توضیحات مسائل و راه حل و نتیجه نهائی مسئله ها و کاردر کلاس ها را با کلیک کردن اشکالی در قالب یک ابر زرد رنگ و یا کلید سبز رنگ مشاهده نمائید .

تاریخ ارسال: دوشنبه 16 شهریور‌ماه سال 1394 ساعت 10:12 | نویسنده: K-Amirkhani | چاپ مطلب 1 نظر